text-secondary


Medytacja Na Stres

Naucz się medytacji na stres z mantrą GORANGA.Aby wyświetlić polskie napisy w filmie, kliknij „koło zębate” i włącz napisy po angielsku. Następnie zmień je na automatycznie tłumaczone na język polski.


Medytacja na stres z mantrą i głębokim oddychaniem pomaga w uspokojeniu umysłu, redukcji napięcia i zwiększeniu ogólnego poczucia spokoju. To prosty, ale bardzo skuteczny sposób na pozbywanie się stresu i polepszenie jakości życia. Otwórz się na tę praktykę, aby doświadczyć, wewnętrznego spokoju i równowagi.

Jak praktykować medytację na stres?

Proces medytacji na redukcję stresu przy wykorzystaniu mantry i głębokiego oddychania jest skutecznym narzędziem do uspokojenia umysłu i zrelaksowania się. Poniżej znajdziesz opis czterech kroków, które należy zrobić, aby połączyć głębokie oddychanie z intonowaniem mantry GORANGA.

1. PRZYGOTOWANIE

2. SKUPIENIE NA ODDECHU

3. INTONOWANIE MANTRY

4. WYRABIANIE NAWYKU

Medytacja na stres z mantrą GORANGA i głębokim oddychaniem pomaga pozbyć się napięcia i uspokaja umysł. Można ją wykonywać przed zaśnięciem dla poprawy snu, ale w tym przypadku jeszcze lepsza jest Medytacja Na Sen, oparta na technice relaksacyjnej Joga Nidra.